2.jpg
 
 

Heinijärven Suojelu ry:n hallitus 2018 - 2019

Jouko Elomaa, puheenjohtaja
Elomaantie 74
01900 Nurmijärvi
puh.050 5680749                                
jouko@elomaa.fi

Marja Mäkelä, varapuheenjohtaja
Kirkkalantie 10 B
02660 Espoo
puh. 050 5226035
marja.makela2@gmail.com

Leena Liukkonen, rahastonhoitaja, jäsenasiat
Peltomäentie 45
30100 Forssa
puh. 050 3603940
leena.liukkonen2@gmail.com

Kimmo Järvinen
Ohrakaskensyrjä 10 E 9
02340 Espoo
puh. 0400 833147
kimmo.jarvinen@ramboll.fi

Juhani Ovaska
Laaksotie 20 C 28
01390 Vantaa
puh. 045 2120510
ovaska.juhani@gmail.com

Timo Räty
Sorronrinne 4
04410 Järvenpää
puh. 040 513 7772
timo.raty@gmail.com

Reijo Stevander
Sibeliuksenkatu 29 A 15 
04400 Järvenpää
puh. 0400 442603                               
reijo.stevander@gmail.com

Ilkka Tuominen 
Sirppitie 9 
30100 Forssa
puh. 040 7244905                 
ilkka.p.tuominen@gmail.com

Varajäsenet:    

Riitta Leminen
Heinämaantie 747
30100 Forssa
puh. 0400 195252
leminri@gmail.com

Tiina Liukkonen
tiina.k.liukkonen@gmail.com

Toiminnantarkastaja:

Margit Ojares
Kartanonkuja 13
02360 Espoo
margit.ojares@iki.fi
puh. 0400 420 209

Varatoiminnantarkastaja:

Hannu Nevalainen
Oravakuja 15 C 2
01450 Vantaa
puh. 044 2311636
nevalainen.hannu51@gmail.com